Grand Prix van Canada 2027: F1 Programma, tickets en routegids

2027 Canadees F1 GP — foto van het raceweekend
211DAGEN
06UREN
38MIN
54SEC
VRIJE TRAINING
Vr 21 mei · 12:30 EDT
Grand Prix Formule 1 SPRINT

Gilles Villeneuve Circuit 2027 Canada

21-23 mei 2027 · Montreal · Gilles Villeneuve Circuit

1967
Eerste Grote Prijs
55
grote Prijs
7
Meeste coureurs winnen
13
Meeste constructeur wint

By ·

De Grand Prix van Canada is een van de populairste en meest onvoorspelbare races in de Formule 1, die wordt gehouden op het snelle en veeleisende Circuit Gilles Villeneuve in Montreal. 2026 De Grand Prix van de Formule 1 in Canada vindt plaats van 22 tot en met 24 mei en brengt... F1 Terug naar een circuit dat bekendstaat om zware remzones, dichte muren, inhaalmogelijkheden en wisselende weersomstandigheden.

Op deze pagina vindt u de complete Canadese GP Informatie, waaronder het weekendprogramma, circuitfeiten, raceafstand, eerdere winnaars, coureur- en teamrecords, weersvoorspelling en het laatste nieuws over de Grand Prix van Canada. Of je nu sessietijden, historische resultaten of belangrijke racefeiten wilt bekijken, deze pagina geeft je een compleet overzicht van de Canadese Grand Prix. F1 Het hele weekend op één plek.

Feiten

Feiten over de Canadese Formule 1 Grand Prix van 2027

Ronde7 van 24
Aller tijden race#1,179
Datummei 23
VerlichtingDagrace
Totaal ronden70
Race afstand305.270 km / 189.686 mijl
FormaatSprint

Live weerbericht en -voorspelling voor Montreal, Canada

Montreal
3°
heldere lucht
Vochtigheid: 91%
wind: 1m / s N
H4 •L3
11°
vr
10°
Za
13°
Zon
13°
ma
Weer van OpenWeatherMap

Tijdschema van de Canadese Formule 1 Grand Prix 2027

Vrije oefening 1
Vrijdag 21 mei 2027
12:30 EDT
Sprintkwalificatie
Vrijdag 21 mei 2027
16:30 EDT
Sprint
za 22 mei 2027
12:00 EDT
In aanmerking komende
za 22 mei 2027
16:00 EDT
Race
zo 23 mei 2027
16:00 EDT

Winnaars en podiumplaatsen

Podiumwinnaars Canadees F1 GP

NEEJaarpodiumTeamCircuitLapsResultaten
5520261 Italië Kimi Antonelli 1:28:15.758
2 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton +10.768
3 Nederland Max Verstappen +11.276
Duitsland Mercedes
Italië Ferrari
Oostenrijk Red Bull
Gilles Villeneuve Circuit682026 Wedstrijdverslag en resultaten
5420251 Verenigd Koninkrijk George Russell 1:31:52.688
2 Nederland Max Verstappen +0.228
3 Italië Kimi Antonelli +1.014
Duitsland Mercedes
Oostenrijk Red Bull
Duitsland Mercedes
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 2025
5320241 Nederland Max Verstappen 1:45:47.927
2 Verenigd Koninkrijk Lando Norris +3.879
3 Verenigd Koninkrijk George Russell +4.317
Oostenrijk Red Bull
Verenigd Koninkrijk McLaren
Duitsland Mercedes
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 2024
5220231 Nederland Max Verstappen 1:33:58.348
2 Spanje Fernando Alonso +9.570
3 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton +14.168
Oostenrijk Red Bull
Verenigd Koninkrijk Aston Martin
Duitsland Mercedes
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 2023
5120221 Nederland Max Verstappen 1:36:21.757
2 Spanje Carlos Sainz +0.993
3 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton +7.006
Oostenrijk Red Bull
Italië Ferrari
Duitsland Mercedes
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 2022
5020191 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton 1:29:07.084
2 Duitsland Sebastian Vettel +3.658
3 Monaco Charles Leclerc +4.696
Duitsland Mercedes
Italië Ferrari
Italië Ferrari
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 2019
4920181 Duitsland Sebastian Vettel 1:28:31.377
2 Finland Valtteri Bottas +7.376
3 Nederland Max Verstappen +8.360
Italië Ferrari
Duitsland Mercedes
Oostenrijk Red Bull
Gilles Villeneuve Circuit68Verslag en resultaten van de race van 2018
4820171 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton 1:33:05.154
2 Finland Valtteri Bottas +19.783
3 Australië Daniel Ricciardo +35.297
Duitsland Mercedes
Duitsland Mercedes
Oostenrijk Red Bull
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 2017
4720161 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton 1:31:05.296
2 Duitsland Sebastian Vettel +5.011
3 Finland Valtteri Bottas +46.422
Duitsland Mercedes
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk Williams
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 2016
4620151 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton 1:31:53.145
2 Duitsland Nico Rosberg +2.285
3 Finland Valtteri Bottas +40.666
Duitsland Mercedes
Duitsland Mercedes
Verenigd Koninkrijk Williams
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 2015
4520141 Australië Daniel Ricciardo 1:39:12.830
2 Duitsland Nico Rosberg +4.236
3 Duitsland Sebastian Vettel +5.247
Oostenrijk Red Bull
Duitsland Mercedes
Oostenrijk Red Bull
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 2014
4420131 Duitsland Sebastian Vettel 1:32:09.143
2 Spanje Fernando Alonso +14.408
3 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton +15.942
Oostenrijk Red Bull
Italië Ferrari
Duitsland Mercedes
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 2013
4320121 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton 1:32:29.586
2 Frankrijk Romain Grosjean +2.513
3 Mexico Sergio Pérez +5.260
Verenigd Koninkrijk McLaren
Verenigd Koninkrijk Lotus F1
Zwitserland Sauber
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 2012
4220111 Verenigd Koninkrijk Jenson Button 4:04:39.537
2 Duitsland Sebastian Vettel +2.709
3 Australië Mark Webber +13.828
Verenigd Koninkrijk McLaren
Oostenrijk Red Bull
Oostenrijk Red Bull
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 2011
4120101 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton 1:33:53.458
2 Verenigd Koninkrijk Jenson Button +2.254
3 Spanje Fernando Alonso +9.214
Verenigd Koninkrijk McLaren
Verenigd Koninkrijk McLaren
Italië Ferrari
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 2010
4020081 Polen Robert Kubica 1:36:24.227
2 Duitsland Nick Heidfeld +16.495
3 Verenigd Koninkrijk David Coulthard +23.352
Zwitserland BMW Sauber
Zwitserland BMW Sauber
Oostenrijk Red Bull
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 2008
3920071 Verenigd Koninkrijk Lewis Hamilton 1:44:11.292
2 Duitsland Nick Heidfeld +4.343
3 Oostenrijk Alexander Wurz +5.325
Verenigd Koninkrijk McLaren
Zwitserland BMW Sauber
Verenigd Koninkrijk Williams
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 2007
3820061 Spanje Fernando Alonso 1:34:37.308
2 Duitsland Michael Schumacher +2.100
3 Finland Kimi Räikkönen +8.800
Frankrijk Renault
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk McLaren
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 2006
3720051 Finland Kimi Räikkönen 1:32:09.290
2 Duitsland Michael Schumacher +1.100
3 Brazilië Rubens Barrichello +40.400
Verenigd Koninkrijk McLaren
Italië Ferrari
Italië Ferrari
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 2005
3620041 Duitsland Michael Schumacher 1:28:24.803
2 Brazilië Rubens Barrichello +5.108
3 Verenigd Koninkrijk Jenson Button +20.409
Italië Ferrari
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk BAR
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 2004
3520031 Duitsland Michael Schumacher 1:31:13.591
2 Duitsland Ralf Schumacher +0.784
3 Colombia Juan Pablo Montoya +1.355
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk Williams
Verenigd Koninkrijk Williams
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 2003
3420021 Duitsland Michael Schumacher 1:33:36.111
2 Verenigd Koninkrijk David Coulthard +1.132
3 Brazilië Rubens Barrichello +7.082
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk McLaren
Italië Ferrari
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 2002
3320011 Duitsland Ralf Schumacher 1:34:31.522
2 Duitsland Michael Schumacher +20.235
3 Finland Mika Häkkinen +40.672
Verenigd Koninkrijk Williams
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk McLaren
Gilles Villeneuve Circuit69Verslag en resultaten van de race van 2001
3220001 Duitsland Michael Schumacher 1:41:12.313
2 Brazilië Rubens Barrichello +0.174
3 Italië Giancarlo Fisichella +15.365
Italië Ferrari
Italië Ferrari
Italië Benetton
Gilles Villeneuve Circuit69Verslag en resultaten van de race van 2000
3119991 Finland Mika Häkkinen 1:41:35.727
2 Italië Giancarlo Fisichella +0.782
3 Verenigd Koninkrijk Eddie Irvine +1.797
Verenigd Koninkrijk McLaren
Italië Benetton
Italië Ferrari
Gilles Villeneuve Circuit69Verslag en resultaten van de race van 1999
3019981 Duitsland Michael Schumacher 1:40:57.300
2 Italië Giancarlo Fisichella +16.662
3 Verenigd Koninkrijk Eddie Irvine + 1: 00.059
Italië Ferrari
Italië Benetton
Italië Ferrari
Gilles Villeneuve Circuit69Verslag en resultaten van de race van 1998
2919971 Duitsland Michael Schumacher 1:17:40.646
2 Frankrijk Jean Alesi +2.565
3 Italië Giancarlo Fisichella +3.219
Italië Ferrari
Italië Benetton
Ireland Jordan
Gilles Villeneuve Circuit54Verslag en resultaten van de race van 1997
2819961 Verenigd Koninkrijk Damon Hill 1:36:03.400
2 Canada Jacques Villeneuve +4.183
3 Frankrijk Jean Alesi +54.656
Verenigd Koninkrijk Williams
Verenigd Koninkrijk Williams
Italië Benetton
Gilles Villeneuve Circuit69Verslag en resultaten van de race van 1996
2719951 Frankrijk Jean Alesi 1:44:54.171
2 Brazilië Rubens Barrichello +31.687
3 Verenigd Koninkrijk Eddie Irvine +33.270
Italië Ferrari
Ireland Jordan
Ireland Jordan
Gilles Villeneuve Circuit68Verslag en resultaten van de race van 1995
2619941 Duitsland Michael Schumacher 1:44:32.100
2 Verenigd Koninkrijk Damon Hill +39.660
3 Frankrijk Jean Alesi + 1: 13.338
Italië Benetton
Verenigd Koninkrijk Williams
Italië Ferrari
Gilles Villeneuve Circuit69Verslag en resultaten van de race van 1994
2519931 Frankrijk Alain Prost 1:36:41.822
2 Duitsland Michael Schumacher +14.527
3 Verenigd Koninkrijk Damon Hill +52.685
Verenigd Koninkrijk Williams
Italië Benetton
Verenigd Koninkrijk Williams
Gilles Villeneuve Circuit69Verslag en resultaten van de race van 1993
2419921 Oostenrijk Gerhard Berger 1:37:08.299
2 Duitsland Michael Schumacher +12.401
3 Frankrijk Jean Alesi + 1: 07.327
Verenigd Koninkrijk McLaren
Italië Benetton
Italië Ferrari
Gilles Villeneuve Circuit69Verslag en resultaten van de race van 1992
2319911 Brazilië Nelson Piquet 1:38:51.490
2 Italië Stefano Modena +31.832
3 Italië Riccardo Patrese +42.217
Italië Benetton
Verenigd Koninkrijk Tyrrell
Verenigd Koninkrijk Williams
Gilles Villeneuve Circuit69Verslag en resultaten van de race van 1991
2219901 Brazilië Ayrton Senna 1:42:56.400
2 Brazilië Nelson Piquet +10.497
3 Verenigd Koninkrijk Nigel Mansell +13.385
Verenigd Koninkrijk McLaren
Italië Benetton
Italië Ferrari
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 1990
2119891 België Thierry Boutsen 2:01:24.073
2 Italië Riccardo Patrese +30.007
3 Italië Andrea de Cesaris + 1: 36.649
Verenigd Koninkrijk Williams
Verenigd Koninkrijk Williams
Italië Dallara
Gilles Villeneuve Circuit69Verslag en resultaten van de race van 1989
2019881 Brazilië Ayrton Senna 1:39:46.618
2 Frankrijk Alain Prost +5.934
3 België Thierry Boutsen +51.409
Verenigd Koninkrijk McLaren
Verenigd Koninkrijk McLaren
Italië Benetton
Gilles Villeneuve Circuit69Verslag en resultaten van de race van 1988
1919861 Verenigd Koninkrijk Nigel Mansell 1:42:26.415
2 Frankrijk Alain Prost +20.659
3 Brazilië Nelson Piquet +36.262
Verenigd Koninkrijk Williams
Verenigd Koninkrijk McLaren
Verenigd Koninkrijk Williams
Gilles Villeneuve Circuit69Verslag en resultaten van de race van 1986
1819851 Italië Michele Alboreto 1:46:01.813
2 Zweden Stefan Johansson +1.957
3 Frankrijk Alain Prost +4.341
Italië Ferrari
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk McLaren
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 1985
1719841 Brazilië Nelson Piquet 1:46:23.748
2 Oostenrijk Niki Lauda +2.612
3 Frankrijk Alain Prost + 1: 28.032
Verenigd Koninkrijk Brabham
Verenigd Koninkrijk McLaren
Verenigd Koninkrijk McLaren
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 1984
1619831 Frankrijk René Arnoux 1:48:31.838
2  Eddie Cheever +42.029
3 Frankrijk Patrick Tambay +52.610
Italië Ferrari
Frankrijk Renault
Italië Ferrari
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 1983
1519821 Brazilië Nelson Piquet 1:46:39.577
2 Italië Riccardo Patrese +13.799
3 Verenigd Koninkrijk John Watson + 1: 01.836
Verenigd Koninkrijk Brabham
Verenigd Koninkrijk Brabham
Verenigd Koninkrijk McLaren
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 1982
1419811 Frankrijk Jacques Laffite 2:01:25.200
2 Verenigd Koninkrijk John Watson +6.230
3 Canada Gilles Villeneuve + 1: 50.270
Frankrijk Ligier
Verenigd Koninkrijk McLaren
Italië Ferrari
Gilles Villeneuve Circuit63Verslag en resultaten van de race van 1981
1319801 Australië Alan Jones 1:46:45.530
2 Argentinië Carlos Reutemann +15.540
3 Frankrijk Didier Pironi +19.070
Verenigd Koninkrijk Williams
Verenigd Koninkrijk Williams
Frankrijk Ligier
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 1980
1219791 Australië Alan Jones 1:52:06.892
2 Canada Gilles Villeneuve +1.080
3 Zwitserland Clay Regazzoni + 1: 13.656
Verenigd Koninkrijk Williams
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk Williams
Gilles Villeneuve Circuit72Verslag en resultaten van de race van 1979
1119781 Canada Gilles Villeneuve 1:57:49.196
2 Zuid-Afrika Jody Scheckter +13.372
3 Argentinië Carlos Reutemann +19.408
Italië Ferrari
Canada Wolf
Italië Ferrari
Gilles Villeneuve Circuit70Verslag en resultaten van de race van 1978
1019771 Zuid-Afrika Jody Scheckter 1:40:00.000
2 Frankrijk Patrick Depailler +6.770
3 Duitsland Jochen Mass +15.760
Canada Wolf
Verenigd Koninkrijk Tyrrell
Verenigd Koninkrijk McLaren
Mosport Park80Verslag en resultaten van de race van 1977
919761 Verenigd Koninkrijk James Hunt 1:40:09.626
2 Frankrijk Patrick Depailler +6.331
3  Mario Andretti +10.366
Verenigd Koninkrijk McLaren
Verenigd Koninkrijk Tyrrell
Verenigd Koninkrijk Team Lotus
Mosport Park80Verslag en resultaten van de race van 1976
819741 Brazilië Emerson Fittipaldi 1:40:26.136
2 Zwitserland Clay Regazzoni +13.034
3 Zweden Ronnie Peterson +14.494
Verenigd Koninkrijk McLaren
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk Team Lotus
Mosport Park80Verslag en resultaten van de race van 1974
719731 Verenigd Koninkrijk Peter Revson 1:59:04.083
2 Brazilië Emerson Fittipaldi +32.734
3 Verenigd Koninkrijk Jackie Oliver +34.505
Verenigd Koninkrijk McLaren
Verenigd Koninkrijk Team Lotus
Verenigd Koninkrijk Shadow
Mosport Park80Verslag en resultaten van de race van 1973
619721 Verenigd Koninkrijk Jackie Stewart 1:43:17.100
2 Verenigd Koninkrijk Peter Revson +48.200
3 Nieuw Zeeland Denny Hulme +54.600
Verenigd Koninkrijk Tyrrell
Verenigd Koninkrijk McLaren
Verenigd Koninkrijk McLaren
Mosport Park80Verslag en resultaten van de race van 1972
519711 Verenigd Koninkrijk Jackie Stewart 1:55:13.100
2 Zweden Ronnie Peterson +38.300
3  Mark Donohue + 1: 35.800
Verenigd Koninkrijk Tyrrell
Verenigd Koninkrijk March
Verenigd Koninkrijk McLaren
Mosport Park64Verslag en resultaten van de race van 1971
419701 België Jacky Ickx 1:21:18.400
2 Zwitserland Clay Regazzoni +14.800
3 Nieuw Zeeland Chris Amon +57.900
Italië Ferrari
Italië Ferrari
Verenigd Koninkrijk March
Circuit Mont-Tremblant90Verslag en resultaten van de race van 1970
319691 België Jacky Ickx 1:59:25.700
2 Australië Jack Brabham +46.200
3 Oostenrijk Jochen Rindt +52.000
Verenigd Koninkrijk Brabham
Verenigd Koninkrijk Brabham
Verenigd Koninkrijk Team Lotus
Mosport Park90Verslag en resultaten van de race van 1969
219681 Nieuw Zeeland Denny Hulme 2:27:11.200
2 Nieuw Zeeland Bruce McLaren
3 Mexico Pedro Rodriguez
Verenigd Koninkrijk McLaren
Verenigd Koninkrijk McLaren
Verenigd Koninkrijk BRM
Circuit Mont-Tremblant90Verslag en resultaten van de race van 1968
119671 Australië Jack Brabham 2:40:40.000
2 Nieuw Zeeland Denny Hulme + 1: 01.900
3  Dan Gurney
Verenigd Koninkrijk Brabham
Verenigd Koninkrijk Brabham
 Eagle
Mosport Park90Verslag en resultaten van de race van 1967
Bestuurderrangschikking

Chauffeursranglijst Canadees F1 GP

NEEbestuurderGP  1e  2e  3  Peul  Pole  FL  Gem. RasterGem. PosPuntenLead  
1Michael SchumacherMichael Schumacher1875012643.84.8118433
2Lewis HamiltonLewis Hamilton1771311622.85.5257354
3Max VerstappenMax Verstappen103126215.35.3147165
4Nelson PiquetNelson Piquet133115326.08.246154
5Sebastian VettelSebastian Vettel122316515.74.0166292
6Alan JonesAlan Jones72002127.38.62150
7Jackie StewartJackie Stewart72002215.78.321187
8Ayrton SennaAyrton Senna92002323.210.220185
9BelgiëJacky Ickx720021110.98.718117
10Alain ProstAlain Prost121225203.68.53490
11Fernando AlonsoFernando Alonso211214127.010.7102103
12FrankrijkJean Alesi121135008.211.13011
13Jenson ButtonJenson Button1611131111.911.8611
14Denny HulmeDenny Hulme81113017.87.82372
15CanadaGilles Villeneuve511130011.04.62171
16Damon HillDamon Hill71113106.98.32066
17DuitslandRalf Schumacher111102217.910.22572
18Jody ScheckterJody Scheckter61102005.59.2213
19Verenigd KoninkrijkPeter Revson21102101.51.51534
20Jack BrabhamJack Brabham411020010.58.31523
21Emerson FittipaldiEmerson Fittipaldi91102119.712.41526
22Kimi RäikkönenKimi Räikkönen161012047.76.97427
23Daniel RicciardoDaniel Ricciardo101012007.48.2703
24George RussellGeorge Russell61012315.510.36084
25Kimi AntonelliKimi Antonelli21012013.02.04647
26Mika HäkkinenMika Häkkinen101012017.913.21940
27Nigel MansellNigel Mansell111012117.912.816131
28BelgiëThierry Boutsen1010120013.211.7133
29OostenrijkGerhard Berger111001025.211.81932
30PolenRobert Kubica41001019.310.81629
31FrankrijkRené Arnoux1010011011.012.81473
32James HuntJames Hunt51001109.08.01273
33ItaliëMichele Alboreto1210010013.915.1955
34FrankrijkJacques Laffite1210010012.315.0951
35BraziliëRubens Barrichello180325018.810.04040
36Valtteri BottasValtteri Bottas110224018.57.4920
37ItaliëGiancarlo Fisichella130224009.79.53256
38ZwitserlandClay Regazzoni70213019.09.3190
39ItaliëRiccardo Patrese160213108.913.41934
40Nico RosbergNico Rosberg100202114.87.87263
41DuitslandNick Heidfeld1002020011.212.01910
42FrankrijkPatrick Depailler40202017.53.5160
43Verenigd KoninkrijkDavid Coulthard150112118.19.02339
44Verenigd KoninkrijkJohn Watson901120111.310.4150
45ArgentiniëCarlos Reutemann80112007.39.4130
46ZwedenRonnie Peterson70112105.912.01026
47Carlos SainzCarlos Sainz1001010111.610.23817
48Lando NorrisLando Norris60101007.014.32524
49FrankrijkRomain Grosjean801010013.811.3201
50Nieuw ZeelandBruce McLaren40101009.06.580
51ZwedenStefan Johansson501010018.014.060
52ItaliëStefano Modena501010011.612.660
53 Eddie Cheever801010011.513.960
54Niki LaudaNiki Lauda100101019.717.5684
55Jacques VilleneuveJacques Villeneuve100101018.314.068
56Verenigd KoninkrijkEddie Irvine90033019.914.1120
57Charles LeclercCharles Leclerc700110010.37.16411
58AustraliëMark Webber110011019.78.24922
59Sergio PérezSergio Pérez1200110112.911.5350
60ItaliëAndrea de Cesaris1400110013.412.9100
61OostenrijkAlexander Wurz500110013.210.490
62MexicoPedro Rodriguez20011009.53.570
63FrankrijkDidier Pironi50011128.08.8628
64DuitslandJochen Mass500110014.29.260
65ColombiaJuan Pablo Montoya60011114.815.2623
66Nieuw ZeelandChris Amon70011009.08.6672
67FrankrijkPatrick Tambay700110114.013.061
68 Dan Gurney20011004.59.540
69 Mark Donohue200110016.07.540
70Jochen RindtJochen Rindt30011104.010.745
71Verenigd KoninkrijkJackie Oliver400110013.813.047
72Mario AndrettiMario Andretti800111111.09.5476
73Nico HulkenbergNico Hulkenberg1300000010.010.4380
74BraziliëFelipe Massa140000019.810.8346
75Oscar PiastriOscar Piastri40000004.87.8275
76Esteban OconEsteban Ocon700000011.68.9250
77Lance StrollLance Stroll800000016.412.0130
78FrankrijkJean-Eric Vergne300000011.39.7120
79Isaac HadjarIsaac Hadjar20000009.510.5100
80Russische FederatieVitaly Petrov300000014.013.7100
81Pierre GaslyPierre Gasly700000014.111.0100
82ItaliëElio de Angelis700001010.310.1915
83Keke RosbergKeke Rosberg700000010.39.795
84Franco ColapintoFranco Colapinto200000010.09.580
85JapanKamui Kobayashi400000015.814.580
86ItaliëJarno Trulli1400000010.713.482
87DuitslandTimo Glock500000018.013.473
88Liam LawsonLiam Lawson200000015.013.060
89Verenigd KoninkrijkPaul di Resta300000012.012.060
90VenezuelaPastor Maldonado500000014.014.860
91Alex AlbonAlex Albon600000011.816.260
92FrankrijkJean-Pierre Beltoise700000013.412.166
93Graham HillGraham Hill800000012.911.360
94ZwitserlandSébastien Buemi200000015.09.051
95FinlandHeikki Kovalainen500000016.814.050
96OostenrijkKarl Wendlinger200000010.55.040
97SpanjeJaime Alguersuari20000008.010.040
98Zhou GuanyuZhou Guanyu300000016.313.040
99Verenigd KoninkrijkJohnny Herbert900000012.213.040
100FrankrijkOlivier Panis1000000011.811.140
Team Ranking

Constructeursranglijst Canadese GP

NEETeamGP  1e  2e  3  Peul  Pole  FL  Gem. RasterGem. PosPunten
1McLaren5513982511117.910.1372
2Ferrari54121412288106.58.0546
3Williams4575813888.711.2203
4Mercedes1564512764.05.7407
5Red Bull1952611547.66.7365
6Brabham2343045210.113.760
7Benetton1526311238.311.274
8Verenigd KoninkrijkTyrrell2723052314.312.251
9BMW Sauber412020010.011.428
10Renault221102128.812.678
11CanadaWolf311020010.37.015
12FrankrijkLigier2010120114.814.022
13Team Lotus2601345510.711.545
14IrelandJordan1501220011.712.126
15Verenigd KoninkrijkMarch1201120016.413.815
16Aston Martin501010012.910.541
17Verenigd KoninkrijkLotus F1401010011.610.431
18Sauber2300110013.813.145
19Verenigd KoninkrijkBRM800110014.014.312
20Verenigd KoninkrijkShadow600110013.314.17
21Verenigd KoninkrijkBAR700111010.113.46
22ItaliëDallara500110015.810.95
23 Eagle200110012.310.74
24IndiaForce India1000000010.711.049
25Alpine500000011.89.629
26ItaliëToro Rosso1300000013.512.825
27Toyota700000012.111.916
28Alfa Romeo1000000012.712.815
29Racing Bulls300000011.012.810
30Verenigd KoninkrijkArrows1800000015.513.77
31Matra500000010.58.96
32Verenigd KoninkrijkStewart300000012.011.85
33Haas900000013.613.34
34Super Aguri200000017.313.03
35Verenigd KoninkrijkHesketh300000018.713.33
36Jaguar500000012.914.13
37Prost500000015.513.33
38Verenigd KoninkrijkSurtees800000017.213.83
39Verenigd KoninkrijkEnsign900000018.815.43
40Racing Point100000016.010.52
41Verenigd KoninkrijkCooper-BRM100000017.07.52
42Honda400000011.613.92
43Verenigd KoninkrijkIso Marlboro200000020.814.81
44Verenigd KoninkrijkFootwork600000017.514.91
45MexicoRebaque100000022.016.00
46ItaliëDe Tomaso100000017.011.00
47Verenigd KoninkrijkCooper-Maserati100000011.711.70
48Russische FederatieMidland100000018.518.00
49 Parnelli100000016.07.00
50Audi100000012.012.50

Canadees F1 GP — Veelgestelde vragen

Hoe vaak heeft de Canadees F1 GP zijn ze vastgehouden?
De Canadees F1 GP De Grand Prix is ​​55 keer gehouden in de geschiedenis van de Formule 1, met de eerste editie in 1967 en de meest recente in... 2026.
Wie heeft de Canadese gewonnen? F1 GP de meeste keren?
Lewis Hamilton voert de lijst aan met het hoogste aantal overwinningen aller tijden in Canada. F1 GP met overwinningen van 7.
Welk team heeft de Canadian gewonnen? F1 GP het vaakst?
McLaren is de meest succesvolle constructeur op het Canadese circuit. F1 GP met 13 overwinningen.
Wanneer vindt de Canadese editie van 2027 plaats? F1 Huisarts?
De Canadese van 2027 F1 GP staat gepland voor 23 mei op Circuit Gilles Villeneuve.
Waar is de Canadees? F1 GP vastgehouden?
De Canadees F1 GP wordt gehouden op Circuit Gilles Villeneuve.
Laatst bijgewerkt:

Waar ter wereld?

Alle circuits die ooit een Formule 1 Grand Prix hebben georganiseerd. De grootte van de marker geeft aan hoeveel het er zijn geweest, en groen markeert de circuits die dit jaar op de kalender staan.