2027 Japonya Grand Prix'si: F1 Program, Biletler ve Pist Rehberi

2027 Japonca F1 GP — yarış haftasonu fotoğrafı
164GÜN
21HRS
14MIN
08SEC
ÜCRETSİZ UYGULAMA 1
Cuma, 9 Nisan · 11:30 JST
F1 Grand Prix'si SPRINT

Suzuka Devresi 2027 Japonya

9-11 Nisan 2027 · Suzuka · Suzuka Devresi

1976
İlk Grand Prix
40
Grand Prix
6
Çoğu sürücü kazanır
9
Çoğu üretici kazanır

By ·

MKS 2026 Japonya Grand Prix'si F1 takviminin en dikkat çekici yarışlarından biri olan bu etkinlik, efsanevi pistte düzenleniyor. Suzuka Devresi Japonya'da bulunan Suzuka, hızlı ve akıcı virajları, sekiz şeklindeki düzeni ve eski tarz zorluğuyla ünlüdür ve modern F1'de en saygın pistlerden biri olmaya devam etmektedir.

Japonya Grand Prix'si, F1 tarihinde zengin bir geçmişe sahip olup, genellikle belirleyici anlara, dramatik şampiyonluk mücadelelerine ve unutulmaz zaferlere sahne olmuştur. Esses, Degner, Spoon ve 130R gibi virajlarıyla pist, ilk turdan bitiş çizgisine kadar hassasiyet, özgüven ve dengeli bir araç gerektirir.

Bu sayfada her şey hakkında bilgi bulabilirsiniz. 2026 Japonya Grand Prix'siYarış haftasonu programı, başlangıç ​​sıralaması, sıralama sonuçları, yarış sınıflandırması, pist bilgileri, önceki kazananlar ve önemli bilgiler dahil olmak üzere F1 Suzuka'dan istatistikler.

Gerçekler

2027 Japonya F1 Grand Prix'si Hakkında Bilgiler

yuvarlak4 bölgesinin 24
Tüm zamanların yarışı#1,176
AydınlatmaGündüz yarışı
Toplam Tur53
Yarış Mesafesi307.771 km / 191.240 mil
Formatsürat koşusu

Suzuka, Japonya Canlı Hava Durumu ve Tahmini

Suzuka
19°
şiddetli yağmur
nem: %94
rüzgar: 5m/s KKD
Y 19 • L 19
23°
Sal
15°
Çarşamba
17°
Prş
17°
Cuma
OpenWeatherMap hava durumu

2027 Japonya F1 Grand Prix Yarışı Takvimi

Ücretsiz Alıştırma 1
Cum 9 Nis 2027
11:30 JST
Ücretsiz Alıştırma 2
Cum 9 Nis 2027
15:00 JST
Ücretsiz Alıştırma 3
10 Nis 2027 Cumartesi
11:30 JST
niteleyici
10 Nis 2027 Cumartesi
15:00 JST
Irk
Paz 11 Nis 2027
14:00 JST

Kazananlar ve Podyumlar

Japonya'da Kazananlar ve Podyumlar F1 GP

YOK HAYIRYılPodyumTeamDevrevatkalarSonuçlar
4020261 İtalya Kimi Antonelli 1:28:03.403
2 Avustralya Oscar Piastri + 13.722
3 Monako Charles Leclerc + 15.270
Almanya Mercedes
Birleşik Krallık McLaren
İtalya Ferrari
Suzuka Devresi532026 Yarış Raporu ve Sonuçları
3920251 Hollanda Max Verstappen 1:22:06.983
2 Birleşik Krallık Lando Norris + 1.423
3 Avustralya Oscar Piastri + 2.129
Avusturya Red Bull
Birleşik Krallık McLaren
Birleşik Krallık McLaren
Suzuka Devresi532025 Yarış Raporu ve Sonuçları
3820241 Hollanda Max Verstappen 1:54:23.566
2 Meksika Sergio Perez + 12.535
3 İspanya Carlos Sainz + 20.866
Avusturya Red Bull
Avusturya Red Bull
İtalya Ferrari
Suzuka Devresi532024 Yarış Raporu ve Sonuçları
3720231 Hollanda Max Verstappen 1:30:58.421
2 Birleşik Krallık Lando Norris + 19.387
3 Avustralya Oscar Piastri + 36.494
Avusturya Red Bull
Birleşik Krallık McLaren
Birleşik Krallık McLaren
Suzuka Devresi532023 Yarış Raporu ve Sonuçları
3620221 Hollanda Max Verstappen 3:01:44.004
2 Meksika Sergio Perez + 27.066
3 Monako Charles Leclerc + 31.763
Avusturya Red Bull
Avusturya Red Bull
İtalya Ferrari
Suzuka Devresi292022 Yarış Raporu ve Sonuçları
3520191 Finlandiya Valtteri Bottas 1:21:46.755
2 Almanya Sebastian Vettel + 13.343
3 Birleşik Krallık Lewis Hamilton + 13.858
Almanya Mercedes
İtalya Ferrari
Almanya Mercedes
Suzuka Devresi522019 Yarış Raporu ve Sonuçları
3420181 Birleşik Krallık Lewis Hamilton 1:27:17.062
2 Finlandiya Valtteri Bottas + 12.919
3 Hollanda Max Verstappen + 14.295
Almanya Mercedes
Almanya Mercedes
Avusturya Red Bull
Suzuka Devresi532018 Yarış Raporu ve Sonuçları
3320171 Birleşik Krallık Lewis Hamilton 1:27:31.194
2 Hollanda Max Verstappen + 1.211
3 Avustralya Daniel Ricciardo + 9.679
Almanya Mercedes
Avusturya Red Bull
Avusturya Red Bull
Suzuka Devresi532017 Yarış Raporu ve Sonuçları
3220161 Almanya Nico Rosberg 1:26:43.333
2 Hollanda Max Verstappen + 4.978
3 Birleşik Krallık Lewis Hamilton + 5.776
Almanya Mercedes
Avusturya Red Bull
Almanya Mercedes
Suzuka Devresi532016 Yarış Raporu ve Sonuçları
3120151 Birleşik Krallık Lewis Hamilton 1:28:06.508
2 Almanya Nico Rosberg + 18.964
3 Almanya Sebastian Vettel + 20.850
Almanya Mercedes
Almanya Mercedes
İtalya Ferrari
Suzuka Devresi532015 Yarış Raporu ve Sonuçları
3020141 Birleşik Krallık Lewis Hamilton 1:51:43.021
2 Almanya Nico Rosberg + 9.180
3 Almanya Sebastian Vettel + 29.122
Almanya Mercedes
Almanya Mercedes
Avusturya Red Bull
Suzuka Devresi442014 Yarış Raporu ve Sonuçları
2920131 Almanya Sebastian Vettel 1:26:49.301
2 Avustralya Mark Webber + 7.129
3 Fransa Romain Grosjean + 9.910
Avusturya Red Bull
Avusturya Red Bull
Birleşik Krallık Lotus F1
Suzuka Devresi532013 Yarış Raporu ve Sonuçları
2820121 Almanya Sebastian Vettel 1:28:56.242
2 Brezilya Felipe Massa + 20.639
3 Japonya Kamui Kobayashi + 24.538
Avusturya Red Bull
İtalya Ferrari
İsviçre Temizlemek
Suzuka Devresi532012 Yarış Raporu ve Sonuçları
2720111 Birleşik Krallık Jenson Button 1:30:53.427
2 İspanya Fernando Alonso + 1.160
3 Almanya Sebastian Vettel + 2.006
Birleşik Krallık McLaren
İtalya Ferrari
Avusturya Red Bull
Suzuka Devresi532011 Yarış Raporu ve Sonuçları
2620101 Almanya Sebastian Vettel 1:30:27.323
2 Avustralya Mark Webber + 0.905
3 İspanya Fernando Alonso + 2.721
Avusturya Red Bull
Avusturya Red Bull
İtalya Ferrari
Suzuka Devresi532010 Yarış Raporu ve Sonuçları
2520091 Almanya Sebastian Vettel 1:28:20.443
2 İtalya Jarno trulli + 4.877
3 Birleşik Krallık Lewis Hamilton + 6.472
Avusturya Red Bull
Japonya Toyota
Birleşik Krallık McLaren
Suzuka Devresi532009 Yarış Raporu ve Sonuçları
2420081 İspanya Fernando Alonso 1:30:21.892
2 Polonya Robert Kubica + 5.283
3 Finlandiya Kimi Räikkönen + 6.400
Fransa Renault
İsviçre BMW temiz
İtalya Ferrari
Fuji Yarış Pisti672008 Yarış Raporu ve Sonuçları
2320071 Birleşik Krallık Lewis Hamilton 2:00:34.579
2 Finlandiya heikki kovalainen + 8.377
3 Finlandiya Kimi Räikkönen + 9.478
Birleşik Krallık McLaren
Fransa Renault
İtalya Ferrari
Fuji Yarış Pisti672007 Yarış Raporu ve Sonuçları
2220061 İspanya Fernando Alonso 1:23:52.413
2 Brezilya Felipe Massa + 16.151
3 İtalya Giancarlo Fisichella + 23.953
Fransa Renault
İtalya Ferrari
Fransa Renault
Suzuka Devresi532006 Yarış Raporu ve Sonuçları
2120051 Finlandiya Kimi Räikkönen 1:29:02.212
2 İtalya Giancarlo Fisichella + 1.633
3 İspanya Fernando Alonso + 17.456
Birleşik Krallık McLaren
Fransa Renault
Fransa Renault
Suzuka Devresi532005 Yarış Raporu ve Sonuçları
2020041 Almanya Michael Schumacher 1:24:26.985
2 Almanya Ralf Schumacher + 14.098
3 Birleşik Krallık Jenson Button + 19.662
İtalya Ferrari
Birleşik Krallık Williams
Birleşik Krallık BAR
Suzuka Devresi532004 Yarış Raporu ve Sonuçları
1920031 Brezilya Rubens Barrichello 1:25:11.743
2 Finlandiya Kimi Räikkönen + 11.085
3 Birleşik Krallık david coulthard + 11.614
İtalya Ferrari
Birleşik Krallık McLaren
Birleşik Krallık McLaren
Suzuka Devresi532003 Yarış Raporu ve Sonuçları
1820021 Almanya Michael Schumacher 1:26:59.698
2 Brezilya Rubens Barrichello + 0.506
3 Finlandiya Kimi Räikkönen + 23.292
İtalya Ferrari
İtalya Ferrari
Birleşik Krallık McLaren
Suzuka Devresi532002 Yarış Raporu ve Sonuçları
1720011 Almanya Michael Schumacher 1:27:33.298
2 Kolombiya Juan-Pablo Montoya + 3.154
3 Birleşik Krallık david coulthard + 23.262
İtalya Ferrari
Birleşik Krallık Williams
Birleşik Krallık McLaren
Suzuka Devresi532001 Yarış Raporu ve Sonuçları
1620001 Almanya Michael Schumacher 1:29:53.435
2 Finlandiya Mika Hakkinen + 1.837
3 Birleşik Krallık david coulthard + 1: 09.914
İtalya Ferrari
Birleşik Krallık McLaren
Birleşik Krallık McLaren
Suzuka Devresi532000 Yarış Raporu ve Sonuçları
1519991 Finlandiya Mika Hakkinen 1:31:18.785
2 Almanya Michael Schumacher + 5.015
3 Birleşik Krallık Eddie Irvine + 1: 35.688
Birleşik Krallık McLaren
İtalya Ferrari
İtalya Ferrari
Suzuka Devresi531999 Yarış Raporu ve Sonuçları
1419981 Finlandiya Mika Hakkinen 1:27:23.400
2 Birleşik Krallık Eddie Irvine + 6.491
3 Birleşik Krallık david coulthard + 27.662
Birleşik Krallık McLaren
İtalya Ferrari
Birleşik Krallık McLaren
Suzuka Devresi511998 Yarış Raporu ve Sonuçları
1319971 Almanya Michael Schumacher 1:29:48.446
2 Almanya Heinz Harald Frentzen + 1.378
3 Birleşik Krallık Eddie Irvine + 26.384
İtalya Ferrari
Birleşik Krallık Williams
İtalya Ferrari
Suzuka Devresi531997 Yarış Raporu ve Sonuçları
1219961 Birleşik Krallık Damon Hill 1:32:33.791
2 Almanya Michael Schumacher + 1.883
3 Finlandiya Mika Hakkinen + 3.212
Birleşik Krallık Williams
İtalya Ferrari
Birleşik Krallık McLaren
Suzuka Devresi521996 Yarış Raporu ve Sonuçları
1119951 Almanya Michael Schumacher 1:36:52.930
2 Finlandiya Mika Hakkinen + 19.337
3 Birleşik Krallık Johnny Herbert + 1: 23.804
İtalya Benetton
Birleşik Krallık McLaren
İtalya Benetton
Suzuka Devresi531995 Yarış Raporu ve Sonuçları
1019941 Birleşik Krallık Damon Hill 1:55:53.532
2 Almanya Michael Schumacher + 3.365
3 Fransa Jean Alesi + 52.045
Birleşik Krallık Williams
İtalya Benetton
İtalya Ferrari
Suzuka Devresi501994 Yarış Raporu ve Sonuçları
919931 Brezilya Ayrton Senna 1:40:27.912
2 Fransa Alain Prost + 11.435
3 Finlandiya Mika Hakkinen + 26.129
Birleşik Krallık McLaren
Birleşik Krallık Williams
Birleşik Krallık McLaren
Suzuka Devresi531993 Yarış Raporu ve Sonuçları
819921 İtalya Riccardo Patrese 1:33:09.533
2 Avusturya Gerhard Berger + 13.729
3 Birleşik Krallık Martin Brundle + 1: 15.503
Birleşik Krallık Williams
Birleşik Krallık McLaren
İtalya Benetton
Suzuka Devresi531992 Yarış Raporu ve Sonuçları
719911 Avusturya Gerhard Berger 1:32:10.695
2 Brezilya Ayrton Senna + 0.344
3 İtalya Riccardo Patrese + 56.731
Birleşik Krallık McLaren
Birleşik Krallık McLaren
Birleşik Krallık Williams
Suzuka Devresi531991 Yarış Raporu ve Sonuçları
619901 Brezilya Nelson Piquet 1:34:36.824
2 Brezilya Roberto Moreno + 7.223
3 Japonya Aguri Suzuki + 22.469
İtalya Benetton
İtalya Benetton
Fransa Larousse
Suzuka Devresi531990 Yarış Raporu ve Sonuçları
519891 İtalya Alessandro Nannini 1:35:06.277
2 İtalya Riccardo Patrese + 11.904
3 Belçika Thierry Boutsen + 13.446
İtalya Benetton
Birleşik Krallık Williams
Birleşik Krallık Williams
Suzuka Devresi531989 Yarış Raporu ve Sonuçları
419881 Brezilya Ayrton Senna 1:33:26.173
2 Fransa Alain Prost + 13.363
3 Belçika Thierry Boutsen + 36.109
Birleşik Krallık McLaren
Birleşik Krallık McLaren
İtalya Benetton
Suzuka Devresi511988 Yarış Raporu ve Sonuçları
319871 Avusturya Gerhard Berger 1:32:58.072
2 Brezilya Ayrton Senna + 17.384
3 İsveç Stefan Johanson + 17.694
İtalya Ferrari
Birleşik Krallık Lotus Takımı
Birleşik Krallık McLaren
Suzuka Devresi511987 Yarış Raporu ve Sonuçları
219771 Birleşik Krallık James avı 1:31:51.680
2 Arjantin carlos reutemann + 1: 02.450
3 Fransa Patrick Depailler + 1: 06.390
Birleşik Krallık McLaren
İtalya Ferrari
Birleşik Krallık Tyrrell
Fuji Yarış Pisti731977 Yarış Raporu ve Sonuçları
119761 ABD Mario Andretti 1:43:58.860
2 Fransa Patrick Depailler
3 Birleşik Krallık James avı
Birleşik Krallık Lotus Takımı
Birleşik Krallık Tyrrell
Birleşik Krallık McLaren
Fuji Yarış Pisti731976 Yarış Raporu ve Sonuçları
Sürücü Sıralamaları

Japon Sürücü Sıralamaları F1 GP

YOK HAYIRSürücüGP  1st  İkinci  3rd  Koza  Pole  FL  Ortalama IzgaraOrt. KonumPuanlarKurşun  
1Michael SchumacherMichael Schumacher196309845.47.597309
2Lewis HamiltonLewis Hamilton185038444.15.2213236
3Max VerstappenMax Verstappen104217424.74.6159169
4Sebastian VettelSebastian Vettel144138534.55.4179191
5Mika HakkinenMika Hakkinen112226015.65.946135
6Ayrton SennaAyrton Senna72204322.49.431112
7Fernando AlonsoFernando Alonso2221250110.210.39352
8AvusturyaGerhard Berger112103204.210.23169
9Damon HillDamon Hill72002017.37.62683
10Nico RosbergNico Rosberg111203309.09.87074
11Kimi RäikkönenKimi Räikkönen171135018.36.010610
12İtalyaRiccardo Patrese81113017.66.02520
13Valtteri BottasValtteri Bottas111102019.310.37445
14BrezilyaRubens Barrichello191102119.810.72741
15Jenson ButtonJenson Button171012018.87.38550
16James avıJames avı21012002.02.013134
17Kimi AntonelliKimi Antonelli21001123.53.53343
18Nelson PiquetNelson Piquet51001007.49.61227
19İtalyaAlessandro Nannini310010010.78.3112
20Mario AndrettiMario Andretti21001201.011.0910
21Sergio PerezSergio Perez130202009.510.5630
22Lando NorrisLando Norris60202005.25.8571
23AvustralyaMark Webber120202138.310.55611
24BrezilyaFelipe Massa140202118.19.7474
25Alain ProstAlain Prost60202132.28.51576
26Oscar PiastriOscar Piastri40123003.54.05216
27Birleşik KrallıkEddie Irvine100123007.37.42017
28İtalyaGiancarlo Fisichella1301120010.410.51928
29FransaPatrick Depailler201120014.02.5102
30İtalyaJarno trulli1401010011.711.4194
31AlmanyaRalf Schumacher110101127.510.31414
32AlmanyaHeinz Harald Frentzen90101017.69.1135
33KolombiyaJuan-Pablo Montoya50101008.210.41113
34PolonyaRobert Kubica60101009.810.51018
35Finlandiyaheikki kovalainen601010013.312.583
36Arjantincarlos reutemann10101007.02.060
37BrezilyaRoberto Moreno301010018.314.060
38Birleşik Krallıkdavid coulthard140044007.510.6263
39Charles LeclercCharles Leclerc70022004.96.0744
40BelçikaThierry Boutsen60022008.78.3120
41Daniel RicciardoDaniel Ricciardo1100110011.411.5483
42Carlos SainzCarlos Sainz1000110010.712.0352
43FransaRomain Grosjean90011009.611.22726
44JaponyaKamui Kobayashi400110011.310.5210
45Birleşik KrallıkMartin Brundle700110013.49.0100
46FransaJean Alesi1200110010.714.190
47Birleşik KrallıkJohnny Herbert1100110011.311.450
48İsveçStefan Johanson10011009.03.040
49JaponyaAguri Suzuki500110015.812.240
50George RussellGeorge Russell60000008.37.8384
51Nico HulkenbergNico Hulkenberg1300000012.912.5300
52Stephen OconStephen Ocon800000012.511.5250
53Alex AlbonAlex Albon600000012.514.7140
54Pierre GaslyPierre Gasly800000012.111.9130
55Japonyatakuma sato600000011.710.8100
56Venezuelapapaz maldonado500000013.812.480
57AlmanyaNick Heidfeld1000000011.010.180
58Alan JonesAlan Jones200000016.04.060
59MeksikaStephen Gutierrez300000013.313.360
60BrezilyaNelson Piquet Jr.100000012.04.057
61İsak Hadjarİsak Hadjar20000007.510.040
62Kevin MagnussenKevin Magnussen800000014.614.140
63İtalyaMichael Alboreto500000016.412.830
64Nigel MansellNigel Mansell60000113.814.8360
65İtalyaandrea de cesaris700000014.916.930
66BrezilyaCristiano da Matta10000003.07.020
67KanadaNicholas latifi100000019.09.020
68FransaJacques Laffite20000008.06.020
69İsviçreKil Regazzoni20000008.59.520
70Rusya FederasyonuVitaly Petrov300000015.016.020
71Liam LawsonLiam Lawson300000012.712.320
72FransaJean Eric Vergne300000015.711.320
73JaponyaSatoru Nakajima500000011.610.020
74Lance StrollLance Stroll800000016.815.620
75Jacques Villeneuve,Jacques Villeneuve,90000217.610.926
76FransaOlivier Panis1000000011.812.520
77İsveçGünnar Nilsson200000015.09.510
78Oliver BearmanOliver Bearman200000014.016.010
79BrezilyaHıristiyan Fittipaldi200000015.07.010
80İsviçreSebastien Buemi300000015.317.710
81Yuki tsunodaYuki tsunoda400000011.511.810
82Rusya FederasyonuDaniel Kvyat400000014.811.810
83İtalyaStefano Modena400000015.512.810
84Birleşik KrallıkDerek Warwick500000012.613.210
85AlmanyaAdrian İnce700000015.714.710
86Finlandiyamika salo700000017.312.310
87İtalyaandrea montermini100000019.017.000
88ABDalexander rossi100000019.018.000
89BelçikaJérôme d'Ambrosio100000020.021.000
90BrezilyaCarlos Hızı10000006.022.000
91AlmanyaMick Schumacher100000015.017.000
92ÇekyaTomas Enge100000019.019.000
93BrezilyaAlex Ribeiro100000023.012.000
94Yeni ZelandaBrendon Harley10000006.013.000
95İtalyaTeo Fabi10000006.022.000
96İrlandaRalph Ferman100000015.014.000
97İtalyaArturo Merzario100000019.020.000
98Birleşik KrallıkJulian Bailey100000026.014.000
99JaponyaMasahiro Hasemi100000110.011.000
100İtalyaPiercarlo Ghinzani100000024.013.000
Üretici Sıralamaları

Japonya Grand Prix'si Takımlar Sıralaması

YOK HAYIRTeamGP  1st  İkinci  3rd  Koza  Pole  FL  Ortalama IzgaraOrt. KonumPuanlar
1McLaren40991222686.88.1383
2Red Bull2086413966.47.0426
3Ferrari407910231075.68.3438
4Mercedes157327665.96.0361
5Williams383529489.311.3142
6Benetton153236218.410.161
7Renault1422240111.510.569
8Lotus Takımı1011022012.312.120
9Birleşik KrallıkTyrrell1401120017.113.816
10BMW temiz50101009.57.924
11Toyota80101107.710.320
12Birleşik KrallıkLotus F140011009.89.943
13Temizlemek2300110012.912.638
14Birleşik KrallıkBAR700110010.79.524
15FransaLarousse800110019.015.44
16HindistanKuvvet Hindistan1000000011.911.743
17Alp500000012.211.227
18Aston Martin500000015.013.220
19İrlandaÜrdün1500000011.512.318
20İtalyaToro Rosso1400000013.513.017
21Yarış Noktası200000012.38.314
22Haas900000013.413.812
23Yarışan Boğalar300000010.812.87
24Honda300000012.210.75
25Birleşik Krallıkgölge200000013.58.54
26Brbm600000012.015.44
27FransaLigier1200000016.412.84
28Birleşik KrallıkBrawn10000008.07.53
29Birleşik KrallıkSurteler200000018.511.03
30HollandaSpyker200000019.814.51
31Birleşik KrallıkOklar900000017.614.11
32İtalyaminard1900000017.515.51
33İtalyaFONDMETAL100000024.011.00
34Birleşik KrallıkHesket100000022.08.00
35Birleşik KrallıkBayrak100000013.015.50
36ABDPenske10000004.018.00
37Audi100000011.012.00
38İtalyaForti100000020.518.50
39Birleşik KrallıkWolf-Williams100000022.016.50
40Birleşik Krallıksimtek100000025.018.00
41BrezilyaFittipaldi100000023.021.00
42KanadaKurt10000016.010.00
43Cadillac100000019.518.00
44Almanyariyali100000014.018.00
45Süper Aguri200000020.516.00
46AlfaTauri200000013.313.50
47Birleşik KrallıkBakire yarış200000021.018.30
48JaponyaKojima200000113.314.70
49Birleşik KrallıkLeyton Evi200000017.317.80
50Birleşik KrallıkPasifik200000020.519.00

Japonca F1 GP — Sıkça Sorulan Sorular

Japonlar kaç kez... F1 GP düzenlendi mi?
Japonlar F1 GP F1 tarihinde 40 kez düzenlenmiştir; ilki 1976'da, en sonuncusu ise... 2026.
Japonya'da kim kazandı? F1 GP çoğu kez?
Michael Schumacher, Japonya'daki tüm zamanların en çok galibiyet alan ismi. F1 GP 6 galibiyetle.
Japonya şampiyonluğunu hangi takım kazandı? F1 GP en sık?
McLaren, Japonya'daki en başarılı otomobil üreticisidir. F1 GP 9 galibiyetle.
2027 Japonya seçimleri ne zaman yapılacak? F1 Aile hekimi?
2027 Japonya F1 GP Yarışın 11 Nisan'da Suzuka Pisti'nde yapılması planlanıyor.
Japonlar nerede? F1 GP tutulmuş?
Japonlar F1 GP Suzuka Pisti'nde düzenleniyor.
Son güncelleme:

Dünyanın neresinde?

F1 Grand Prix'sine ev sahipliği yapmış her pist. İşaretleyici boyutu kaç tane olduğunu gösterir ve yeşil renk bu yılki takvimde yer alan pistleri işaretler.