Gaetano Starrabba F1 Profil ve Kariyer İstatistikleri
Eski F1 Pilotu
Gaetano Starrabba
F1 Kariyer: 1961 - 1963
Sürücü Profili
| Ülke | |
| Doğum yeri | Palermo, Sicilya |
| Doğum tarihi | 3 Aralık 1932: 93 yaşında |
| Sezon Girişleri | 2 (1961, 1963) |
| Araba numarası | 60 |
| En İyi Nitelikli | 30. - 1961 İtalyanca F1 GP |
| En İyi Sonuç | 15. - 1961 İtalyanca F1 GP |
Tam Kariyer İstatistikleri
F1 Kariyer Takım Tarihçesi
Kariyerdeki Önemli Dönüm Noktaları
Irk
1961 İtalyanca F1 Grand Prix1961 İTA F1 GP 28 yıl, 281 gün28 yıl, 281 gün
1963 İtalyanca F1 Grand Prix1963 İTA F1 GP 30 yıl, 279 gün30 yıl, 279 gün
F1 Kariyer Bitirme Pozisyonları
DNF
1
WD
1
DNF BitmediWD Içine kapanık
Performans Dağılımı
Mevsimler
Gaetano Starrabba Şampiyonluk Sonuçları
Gaetano Starrabba F1 Mevsim Özeti
| Yıl | Team | Motor | GP | 1st | İkinci | 3rd | Koza | Pole | vatkalar | FL | Ort. Puan | Puanlar |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1963 |
|
| 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0 |
| 1961 |
|
| 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0 | 0.00 | 0 |
Yarışları
Takım arkadaşları
Gaetano Starrabba — Sıkça Sorulan Sorular
Gaetano Starrabba F1'de yarışmaya ne zaman başladı?
Gaetano Starrabba, 1961'de F1'de yarışmaya başladı.
Gaetano Starrabba hâlâ F1'de yarışıyor mu?
Hayır, Gaetano Starrabba en son 1963'te F1'de yarıştı.
Gaetano Starrabba hangi uyrukludur?
Gaetano Starrabba İtalyandır.
Kaç F1 Gaetano Starrabba yarışlara katıldı mı?
Gaetano Starrabba 2 kez F1 Grand Prix'sinde yarıştı.



