Tecno PA123

1972 F1 arabası

Tecno PA123

Tecno araba

18th
En İyi Kalite
0
Puanlar
6
Yarışları
6
GP Başlangıç

Araç Profili

Team Tecno sezon 1972 Yarışları 6 (6 başlangıç)

Motor ve Lastikler

Motor Tecno Serisi P3.0 F12 Lastikler ateş taşı

Tecno PA123 sürücüleri

11 NanniGalli P33 0 puan
31 DerekÇan 0 puan

1972 Bitirme Sıralamaları

DNF 6
DNQ 1
DNF BitmediDNQ Kalifiye Olmadı

1972 Yarış Yarış

6 Grand Prix
DNFDNF-DNFDNF-
--DNF-DNQDNF

1Podyum 7Puanlar 14Puanların dışında DNFSınıflandırılmamış

İstatistikler şu tarih itibariyle günceldir:

Tecno PA123, Tecno'nun bir modeliydi. F1 1972 yılı arabası.

Son güncelleme:

Tecno PA123: Sıkça Sorulan Sorular

Tecno PA123 ile hangi takım yarıştı?
Tecno, 1972 F1 sezonunda Tecno PA123 ile yarıştı.
Tecno PA123'ü kim kullandı?
Nanni Galli ve Derek Bell, 1972'de Tecno PA123'ü kullandılar.
Tecno PA123 kaç yarış kazandı?
Tecno PA123, 1972'de sınıflandırılmış bir sonuç elde edemedi.
Tecno PA123 hangi motorla çalışıyordu?
Tecno PA123, Tecno Series P adı verilen 3.0 F12 motorunu kullanıyordu.