Op deze dag in de Formule 1: 29 september

Op deze dag in de Formule 1
29 september
29 september in de Formule 1: tussen 1991 en 2019 werden er 3 Grands Prix op deze datum gewonnen.
Tijdlijn van 29 september
2019Russische Formule 1 Grand Prix · Internationaal stratencircuit van Sotsji
- Pole positie
Charles Leclerc on pole besteld, Ferrari.6ste carrière pole - Race winnen
Lewis Hamilton wint voor Mercedes.82e overwinning in zijn carrière
- Pole positie
2002Formule 1 Grand Prix van de VS · Circuit van Indianapolis
- Pole positie
Michael Schumacher on pole besteld, Ferrari.49ste carrière pole - Race winnen
Rubens Barrichello wint voor Ferrari.5e overwinning in zijn carrière
- Pole positie
1991Spaanse Formule 1 Grand Prix · Circuit van Catalonië
- Debuut
Alessandro Zanardi maakt zijn Grand Prix-debuut voor Jordan.eerste van 44 startsDebuut
- Pole positie
Gerhard Berger on pole besteld, McLaren.7ste carrière pole
- Race winnen
Nigel Mansell wint voor Williams.21e overwinning in zijn carrière
- Debuut
1980
- In Memoriam
Bindo Maserati, ontwerper van de OSCA 20 en 1 andere F1 auto, overleed op 97-jarige leeftijd.
- In Memoriam
Grand Prix-races gehouden op 29 september
Alle wereldkampioenschapsraces op deze datum met het podium en polesin de meest recente volgorde.

Russische Formule 1 Grand Prix 2019
- 1Lewis HamiltonMercedes
- 2Valtteri BottasMercedes
- 3Charles LeclercFerrari
Pole Charles Leclerc

Formule 1 Grand Prix van de VS 2002
- 1Rubens BarrichelloFerrari
- 2Michael SchumacherFerrari
- 3David CoulthardMcLaren
Pole Michael Schumacher

Spaanse Formule 1 Grand Prix 1991
- 1Nigel MansellWilliams
- 2Alain ProstFerrari
- 3Riccardo PatreseWilliams
Pole Gerhard Berger
September, dag per dag
Kies een willekeurige datum om de bijbehorende pagina te openen. De stippen geven aan hoeveel F1 Een dag vol geschiedenis.
Vandaag zijn de rode markeringen aangebracht; de stippen geven aan hoeveel berichten er per dag zijn.
- Wat staat er deze week op het programma?
- wo 30 sept1979
Alan Jones wint de Canadian F1 Grand Prix besteld, Williams at Gilles Villeneuve Circuit. - do 1 okt1967
Jim Clark wint de Formule 1 Grand Prix van de VS besteld, Team Lotus at Watkins Glen International. - Vrijdag 2 okt1977
Niki Lauda wordt gekroond tot wereldkampioen met Ferrari. - Za 3 okt1965
Graham Hill wint de Formule 1 Grand Prix van de VS besteld, BRM at Watkins Glen International. - Zon 4 okt1970
Jochen Rindt wordt gekroond tot wereldkampioen met Team Lotusdie ook de titel van constructeur dragen. - ma 5 okt1969
Jochen Rindt wint de Formule 1 Grand Prix van de VS besteld, Team Lotus at Watkins Glen International. - di 6 okt1974
Emerson Fittipaldi wordt gekroond tot wereldkampioen met McLarendie ook de titel van constructeur dragen.
29 september in F1 geschiedenis: vragen
Welke Formule 1-races werden er op 29 september gehouden?
Op deze datum vonden 3 races van het wereldkampioenschap plaats: de Grand Prix van Rusland van 2019, de Grand Prix van de Verenigde Staten van 2002 en de Grand Prix van Spanje van 1991.
Wie won er een Formule 1-race op 29 september?
Lewis Hamilton (2019), Rubens Barrichello (2002) en Nigel Mansell (1991).









Recent F1 Heb je vragen? Stel ze hier.

Shroppyvlieg on Abu Dhabi staat erop F1 Finale gaat door: 'Het gebeurt'10 uur geleden 
Shroppyvlieg on Bottas blijft bij Cadillac ondanks Ralfs grap over fietsen.15 uur geleden 
Shroppyvlieg on Is Alonso gespot tijdens het testen van zijn Dakar-auto na de afwijzing van zijn deelname in 2027?18 uur geleden
Alles F1 Reacties van fans