Benetton B188

Болід Формули-1 1988 року

Benetton B188

3-тє місце в турнірній таблиці | Benetton автомобіль

3rd
Найкраща обробка
3rd
Найкраща якість
7
Подіуми
39
Окуляри

Профіль автомобіля

професіонали Benetton Сезон 1988 Конструктори P3 39 PTS Гонки 16 (32 стартів)

Двигун та шини

Drivers of the Benetton B188

20 ТьєрріБутсен P4 5 подіуми · 27 PTS
19 AlessandroНанніні P10 2 подіуми · 12 PTS

Фінішні позиції 1988 року

3rd 7
4th 1
5th 2
6th 4
7th 2
8th 2
9th 2
18th 1
DNF 9
DSQ 2
DNF Не закінчивDSQ Дискваліфікована

1988 Перегони за перегонами

16 Гран-Прі
748833DNFDNF63DSQ63935
DNF6DNF7DNFDNF6318DNFDSQ9DNF35DNF

1Подіум 7Окуляри 14Поза точками DNFНе класифікується

Статистика актуальна станом на:

The Benetton B188 was Benetton's F1 автомобіль на 1988 рік.

Останнє оновлення:

Benetton B188: Frequently Asked Questions

Яка команда брала участь у гонках на Benetton B188?
Benetton raced the Benetton B188 in the 1988 F1 season, finishing 3rd in the constructors' championship with 39 points.
Хто керував Benetton B188?
Thierry Boutsen and Alessandro Nannini drove the Benetton B188 in 1988.
Скільки гонок виграв Benetton B188?
The Benetton B188 did not win a Grand Prix; it took 7 podium finishes in 1988, with a best result of 3rd.
Який двигун був встановлений на Benetton B188?
The Benetton B188 used the Ford engine.