Hesketh 308D
7
Najlepsze wykończenie
19
Najlepsza jakość
0
Punkty
15
Wyścigi
Profil samochodu
Silnik i opony
silnik
Ford DFV3.0 V8
Również zasilany
Brabham BT45, Chorąży N176, Fittipaldi FD04, Kojima KE007, Lotus 77, Maki F102A, marcu 761 roku, McLarena M26, Penske PC3, Cień DN3B, Surtees TS19, Tyrrell P34
Opony
Goodyear
Drivers of the Hesketh 308D
Pozycje końcowe w 1976 roku
7
1
8
2
12
2
13
1
15
2
16
1
17
1
20
1
DNQ
4
DNF
6
DNS
2
DNQ Nie zakwalifikowałem sięDNF Nie skończyłemDNS Nie zaczął
1976 Wyścig po wyścigu
15 Grand Prix
----------12----
15DNQDNQDNFDNQDNFDNF7DNF8DNF16DNS138
-------------12-
---DNQ--17DNF15--DNS20--
1podium 7Punkty 14Poza punktami DNFNie sklasyfikowany
The Hesketh 308D was Hesketh's F1 samochód na 1976 rok.
Ostatnio zaktualizowany:
Hesketh 308D: Frequently Asked Questions
Which team raced the Hesketh 308D?
Hesketh raced the Hesketh 308D in the 1976 F1 season, finishing 14th in the constructors' championship with 0 points.
Who drove the Hesketh 308D?
Rolf Stommelen, Harald Ertl, Alex Ribeiro and Guy Edwards drove the Hesketh 308D in 1976.
How many races did the Hesketh 308D win?
The Hesketh 308D did not win a Grand Prix in 1976; its best result was 7th.
Which engine powered the Hesketh 308D?
The Hesketh 308D used the Ford DFV, a 3.0 V8 engine.









Niedawny F1 Komentarze

Mucha on Hamilton: Nigdy nie prosiłem Ferrari o zastąpienie kogokolwiek3 godzin temu 
Jere Jyralä on Imola jest coraz bliżej organizacji 2026 F1 finał?14 godzin temu 
Jere Jyralä on Czy Leclerc otrzyma karę cofnięcia na starcie w Baku po wyścigu w Monza?14 godzin temu
Wszystkie produkty F1 Komentarze fanów