Theodore F1 Teamstatistieken en -geschiedenis

Voormalig Formule 1-constructeur

Theodore

Speelde in de seizoenen: 1978 - 1983

6
Beste afwerking
11
Beste kwaliteit
2
Puntentotaal
51
GP inzendingen

Team profiel

LandHong Kong Hong Kong
Seizoenen4 (1978, 1981–1983)
Totaal aantal chauffeurs10
AutoTheodore N183
MotorFord DFV3.0 V8
Beste kwalificatie11th - Detroit 1983 F1 GP
Beste resultaat6th - (2 keer)

Motorleveranciers

Volledige teamstatistieken

Constructietitels0
F1 FXNUMX Titels0
Grand Prix-inzendingen51
Grand Prix begint34
Puntentotaal2
Gem. Punten per GP0,04
Grand Prix-overwinningen0
Pole Positie0
GP Podiums0
GP Snelste Ronde0
GP DNFs29
Totaal GP Laps1803

Eindposities van het team

6 2
7 1
8 1
9 1
10 2
11 3
12 4
13 3
14 1
16 1
DNF 27
NC 2
DNQ 16
DNF Heeft niet afgerondNC Niet geclassificeerdDNQ Kwam niet in aanmerking

Prestatie-overzicht

Statistieken actueel tot:

 

Theodore F1 Teamchauffeurs

Theodore F1 Prestaties van teamcoureurs

bestuurderGP1e2e3PeulPoleLapsFLPTS
ColombiaRoberto Guerrero130000047600
VenezuelaJohnny Cecotto90000038101
ZwitserlandMarc Surer70000033100
FrankrijkPatrick Tambay60000038401
IrelandDerek Daly30000010800
IrelandTommy Byrne2000006700
Keke RosbergKeke Rosberg1000001500
Verenigd KoninkrijkGeoff Lees100000000
NederlandJan Lammers1000004100
Theodore F1 Teamprestaties

Theodore F1 Teamprestaties


Posities van Theodore-kampioenschappen

 

Theodore Classificaties


2
6

1
7

1
8

1
9

2
10

3
11

4
12

3
13

1
14

1
16

27
DNF

2
NC

16
DNQ

Theodore — Veelgestelde vragen

Wanneer heeft Theodore deelgenomen aan de Formule 1?
Theodore nam van 1978 tot 1983 deel aan de Formule 1.
Rijdt Theodore nog steeds in de Formule 1?
Nee, Theodore heeft voor het laatst in 1983 in de Formule 1 gereden.