ATS F1 Teamstatistieken en -geschiedenis

ATS F1 Teamstatistieken en -geschiedenis
Voormalig Formule 1-constructeur

ATS

Speelde in de seizoenen: 1963 - 1984

5
Beste afwerking
4
Beste kwaliteit
7
Puntentotaal
116
GP inzendingen

Team profiel

LandDuitsland Duitsland
Seizoenen8 (1963, 1978–1984)
Totaal aantal chauffeurs16
AutoATS D7
MotorBMW M12/131.5 L4 turbo
Beste kwalificatie4th - 1980 VS West F1 GP
Beste resultaat5th - (3 keer)

Volledige teamstatistieken

Constructietitels0
F1 FXNUMX Titels0
Grand Prix-inzendingen116
Grand Prix begint99
Puntentotaal7
Gem. Punten per GP0,06
Grand Prix-overwinningen0
Pole Positie0
GP Podiums0
GP Snelste Ronde0
GP DNFs72
Totaal GP Laps4630

Eindposities van het team

5 3
6 2
7 2
8 6
9 4
10 3
11 7
12 5
13 5
14 2
15 3
16 1
DNF 70
DSQ 3
NC 4
WD 7
DNQ 30
DNS 5
DNF Heeft niet afgerondDSQ gediskwalificeerdNC Niet geclassificeerdWD teruggetrokkenDNQ Kwam niet in aanmerkingDNS Niet gestart

Prestatie-overzicht

Statistieken actueel tot:

 

ATS F1 Teamchauffeurs

ATS F1 Prestaties van teamcoureurs

bestuurderGP1e2e3PeulPoleLapsFLPTS
DuitslandManfred Winkelhock3900000133602
ChiliEliseo Salazar130000044302
DuitslandHans Joachim Stuck120000047402
DuitslandJochen Mass100000049700
ZwitserlandMarc Surer90000041900
ItaliëGiancarlo Baghetti9000009900
Phil HillPhil Hill80000015700
ZwedenSlim Borgudd70000032101
NederlandJan Lammers60000022000
Keke RosbergKeke Rosberg50000025300
OostenrijkGerhard Berger40000016500
FrankrijkJean-Pierre Jarier30000020300
NederlandMichael Bleekemolen1000004300
ATS F1 Teamprestaties

ATS F1 Teamprestaties


Posities van het ATS-kampioenschap

ATS Classificaties


3
5

2
6

2
7

6
8

4
9

3
10

7
11

5
12

5
13

2
14

3
15

1
16

70
DNF

3
DSQ

4
NC

7
WD

30
DNQ

5
DNS

ATS — Veelgestelde vragen

Wanneer heeft ATS deelgenomen aan de Formule 1?
ATS nam van 1963 tot 1984 deel aan de Formule 1.
Is ATS nog steeds actief in de Formule 1?
Nee, ATS heeft voor het laatst in 1984 aan de Formule 1 deelgenomen.
Welke nationaliteit heeft de ATS? F1 team?
ATS is een Duits Formule 1-team.