Surtees TS7
5
Beste afwerking
5
Beste kwaliteit
3
Punten
2
Punten Finish
Autoprofiel
Motor en banden
Motor
Ford DFV3.0 V8
Ook aangedreven door
Bellasi, Brabham BT33, De Tomaso 308, Lotus 49C, Maart 701, Mclaren M7D, Tyrrell 001
Banden
Vuursteen
Bestuurders van de Surtees TS7
Eindposities 1970
5
1
6
1
8
1
9
1
DNF
4
DNF Heeft niet afgerond
Race voor race in 1970
1podium 7Punten 14Buiten de punten DNFNiet geclassificeerd
De Surtees TS7 was Surtees' F1 auto voor 1970.
Laatst bijgewerkt:
Surtees TS7: Veelgestelde vragen
Welk team heeft met de Surtees TS7 geracet?
Surtees racete in het Formule 1-seizoen van 1970 met de Surtees TS7 en eindigde als 8e in het constructeurskampioenschap met 3 punt.
Wie bestuurde de Surtees TS7?
John Surtees and Derek Bell drove the Surtees TS7 in 1970.
Hoeveel races heeft de Surtees TS7 gewonnen?
De Surtees TS7 won in 1970 geen Grand Prix; het beste resultaat was een zesde plaats.
Welke motor dreef de Surtees TS7 aan?
De Surtees TS7 gebruikte de Ford DFV, een 3.0 V8-motor.









Recent F1 Heb je vragen? Stel ze hier.

Shroppyvlieg on Hamilton: Ik heb Ferrari nooit gevraagd om iemand te vervangen.3 uur geleden 
Jere Jyrälä on Imola komt steeds dichter bij het organiseren van de wedstrijd. 2026 F1 definitief?14 uur geleden 
Jere Jyrälä on Gaat Leclerc na Monza een gridstraf krijgen in Baku?14 uur geleden
Alles F1 Reacties van fans