Osella F1 Teamstatistieken en -geschiedenis

Osella F1 Teamstatistieken en -geschiedenis
Voormalig Formule 1-constructeur

Osella

Speelde in de seizoenen: 1980 - 1990

4
Beste afwerking
8
Beste kwaliteit
5
Puntentotaal
171
GP inzendingen

Team profiel

LandItalië Italië
Seizoenen11 (1980-1990)
Totaal aantal chauffeurs18
AutoOsella FA1ME
MotorFord DFR3.5 V8
Beste kwalificatie8th - 1990 F1 GP Verenigde Staten
Beste resultaat4th - San Marino 1982 F1 GP

Volledige teamstatistieken

Constructietitels0
F1 FXNUMX Titels0
Grand Prix-inzendingen171
Grand Prix begint134
Puntentotaal5
Gem. Punten per GP0,03
Grand Prix-overwinningen0
Pole Positie0
GP Podiums0
GP Snelste Ronde0
GP DNFs161
Totaal GP Laps4841

Eindposities van het team

4 1
5 2
7 2
8 2
9 6
10 2
11 2
12 6
13 4
14 1
15 1
16 2
19 1
DNF 156
DSQ 2
NC 5
WD 1
DNQ 54
DNS 1
DNF Heeft niet afgerondDSQ gediskwalificeerdNC Niet geclassificeerdWD teruggetrokkenDNQ Kwam niet in aanmerkingDNS Niet gestart

Prestatie-overzicht

Statistieken actueel tot:

Osella F1 team coureurs

Osella F1 team Drivers Prestaties

bestuurderGP1e2e3PeulPoleLapsFLPTS
ItaliëPiercarlo Ghinzani4800000122902
FrankrijkJean-Pierre Jarier200000057703
ItaliëNicola Larini190000050800
ItaliëAlex Caffi150000043200
ItaliëCorrado Fabi100000030900
 Eddie Cheever100000024800
FrankrijkOlivier Grouillard90000041700
CanadaAllen Berg90000028500
OostenrijkJo Gartner80000030500
NederlandHuub Rothengatter70000027800
DuitslandChristian Danner5000008200
ItaliëRiccardo Paletti300000700
ItaliëBeppe Gabbiani3000007900
ZwitserlandFranco Forini2000005900
ArgentiniëMiguel-Angel Guerra100000000
ItaliëGabriele Tarquini1000002600
Osella F1 Team Prestaties

Osella F1 Team Prestaties


Osella F1 team Kampioenschap Posities

 

Osella F1 team Classificaties


1
4

2
5

2
7

2
8

6
9

2
10

2
11

6
12

4
13

1
14

1
15

2
16

1
19

156
DNF

2
DSQ

5
NC

1
WD

54
DNQ

1
DNS

Osella — Veelgestelde vragen

Wanneer heeft Osella in de Formule 1 gereden?
Osella nam van 1980 tot 1990 deel aan de Formule 1.
Rijdt Osella nog steeds in de Formule 1?
Nee, Osella heeft voor het laatst in 1990 in de Formule 1 gereden.
Welke nationaliteit heeft de Osella? F1 team?
Osella is een Italiaans Formule 1-team.