HWM F1 Teamstatistieken en -geschiedenis

Voormalig Formule 1-constructeur

HWM

Speelde in de seizoenen: 1951 - 1955

5
Beste afwerking
6
Beste kwaliteit
0
Puntentotaal
16
GP inzendingen

Team profiel

LandVerenigd Koninkrijk Verenigd Koninkrijk
Seizoenen5 (1951-1955)
Totaal aantal chauffeurs15
AutoHWM
MotorAlta GP2.5L4
Beste kwalificatie6th - 1952Zwitsers F1 GP
Beste resultaat5th - 1952 F1 GP België

Motorleveranciers

Volledige teamstatistieken

Constructietitels0
F1 FXNUMX Titels0
Grand Prix-inzendingen16
Grand Prix begint14
Puntentotaal0
Grand Prix-overwinningen0
Pole Positie0
GP Podiums0
GP Snelste Ronde0
GP DNFs23
Totaal GP Laps1536

Eindposities van het team

5 1
6 1
7 1
8 3
9 2
10 3
11 1
12 1
13 1
14 1
15 3
DNF 23
WD 2
DNQ 4
DNF Heeft niet afgerondWD teruggetrokkenDNQ Kwam niet in aanmerking

Prestatie-overzicht

Statistieken actueel tot:

HWM F1 Teamchauffeurs

HWM F1 Prestaties van teamcoureurs

bestuurderGP1e2e3PeulPoleLapsFLPTS
Verenigd KoninkrijkLance Macklin120000040000
Verenigd KoninkrijkPeter Collins80000035400
BelgiëPaul Frère4000006602
Verenigd KoninkrijkDuncan Hamilton30000014300
FrankrijkYves Giraud Cabantous30000018500
AustraliëTony Gaze3000005500
Verenigd KoninkrijkStirling Moss2000006400
Verenigd KoninkrijkGeorge Abecassis2000003500
Verenigd KoninkrijkRoger Laurent1000003200
 John Fitch1000001400
BelgiëJohnny Claes1000001500
ZwitserlandAlbert Scherrer1000004900
NederlandDries van der Lof1000007000
Verenigd KoninkrijkJack Fairman1000005400
HWM F1 Teamprestaties

HWM F1 Teamprestaties


HWM-kampioenschapsposities

 

HWM-classificaties


1
5

1
6

1
7

3
8

2
9

3
10

1
11

1
12

1
13

1
14

3
15

23
DNF

2
WD

4
DNQ

HWM — Veelgestelde vragen

Wanneer heeft HWM deelgenomen aan de Formule 1?
HWM nam van 1951 tot 1955 deel aan de Formule 1.
Rijdt HWM nog steeds in de Formule 1?
Nee, HWM heeft voor het laatst in 1955 aan de Formule 1 deelgenomen.
Welke nationaliteit heeft de HWM? F1 team?
HWM is een Brits Formule 1-team.