Lotus 80
2e
Beste afwerking
2e
Beste kwaliteit
5
Podiums
39
Punten
Autoprofiel
Motor en banden
Motor
Ford DFV3.0 V8
Ook aangedreven door
Pijlen A1B, ATS D3, Brabham BT48, Fittipaldi F6, Ligier JS11, Mclaren M28, Merzario A2, Rebaque HR100, Tyrrell 009, Williams FW07, Wolf WR7
Banden
Goodyear
Bestuurders van de Lotus 80
Eindposities 1979
2e
2
3
3
4
3
5
3
7
2
8
1
9
1
10
1
12
1
13
1
DNF
21
DNQ
2
DNF Heeft niet afgerondDNQ Kwam niet in aanmerking
Race voor race in 1979
15 Grote Prijs
235DNF243138DNFDNFDNF7DNFDNF
5DNF443DNFDNFDNFDNFDNFDNFDNF510DNF
DNFDNQDNFDNFDNFDNF-129DNFDNQ7---
1podium 7Punten 14Buiten de punten DNFNiet geclassificeerd
De Lotus 80 was van Team Lotus. F1 auto voor 1979.
Laatst bijgewerkt:
Lotus 80: Veelgestelde vragen
Welk team heeft met de Lotus 80 geracet?
Team Lotus nam in het Formule 1-seizoen van 1979 deel aan de races met de Lotus 80 en eindigde als 4e in het constructeurskampioenschap met 39 punten.
Wie bestuurde de Lotus 80?
Carlos Reutemann, Mario Andretti and Hector Rebaque drove the Lotus 80 in 1979.
Hoeveel races heeft de Lotus 80 gewonnen?
The Lotus 80 did not win a Grand Prix; it took 5 podium finishes in 1979, with a best result of 2nd.
Welke motor dreef de Lotus 80 aan?
De Lotus 80 gebruikte de Ford DFV, een 3.0 V8-motor.









Recent F1 Heb je vragen? Stel ze hier.

Shroppyvlieg on Hamilton: Ik heb Ferrari nooit gevraagd om iemand te vervangen.3 uur geleden 
Jere Jyrälä on Imola komt steeds dichter bij het organiseren van de wedstrijd. 2026 F1 definitief?14 uur geleden 
Jere Jyrälä on Gaat Leclerc na Monza een gridstraf krijgen in Baku?14 uur geleden
Alles F1 Reacties van fans