Brabham BT3
4
Beste afwerking
3
Beste kwaliteit
6
Punten
2
Punten Finish
Autoprofiel
Motor en banden
Motor
Climax FWMV1.5 V8
Ook aangedreven door
Cooper T60, Lola 4, Lotus 18, Lotus 18/21, Lotus 25
Banden
Dunlop
Bestuurders van de Brabham BT3
Eindposities 1962
4
2
DNF
1
DNF Heeft niet afgerond
Race voor race in 1962
1podium 7Punten 14Buiten de punten DNFNiet geclassificeerd
De Brabham BT3 was Brabham's F1 auto voor 1962.
Laatst bijgewerkt:
Brabham BT3: Veelgestelde vragen
Welk team heeft met de Brabham BT3 geracet?
Brabham nam in het Formule 1-seizoen van 1962 deel aan de races met de Brabham BT3 en eindigde als vierde in het constructeurskampioenschap met 6 punten.
Wie bestuurde de Brabham BT3?
Jack Brabham drove the Brabham BT3 in 1962.
Hoeveel races heeft de Brabham BT3 gewonnen?
De Brabham BT3 won in 1962 geen enkele Grand Prix; het beste resultaat was een vierde plaats.
Welke motor dreef de Brabham BT3 aan?
The Brabham BT3 used the Climax FWMV, a 1.5 V8 engine.









Recent F1 Heb je vragen? Stel ze hier.

Shroppyvlieg on Hamilton: Ik heb Ferrari nooit gevraagd om iemand te vervangen.3 uur geleden 
Jere Jyrälä on Imola komt steeds dichter bij het organiseren van de wedstrijd. 2026 F1 definitief?14 uur geleden 
Jere Jyrälä on Gaat Leclerc na Monza een gridstraf krijgen in Baku?15 uur geleden
Alles F1 Reacties van fans